خواهران قهرمان ووشو برپرده سینماها – فوج نیوز

صبا 1 468

اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی,مستند صفر تا سکو

مستند «صفر تا سکو» به کارگردانی سحر مصیبی اوایل آذر ماه بر پرده سینماها نمایش عمومی می‌شود. 

به گزارش فوج نیوز،مستند بلند «صفر تا سکو» به کارگردانی سحر مصیبی و تهیه‌کنندگی مشترک طهورا ابوالقاسمی و مهتاب کرامتی روایت زندگی خواهران منصوریان ووشوکار اهل سمیرم اصفهان است که قهرمان جهان و ایران شدند.

 

این فیلم با نمایش در جشنواره فجر سی و پنجم در چهار رشته بهترین فیلم،کارگردانی،گرداوری و صداگذاری نامزد کسب جایزه شد و در جشنواره حقیقت سال گذشته با شش عنوان کاندید جایزه بهترین فیلم را از آن خود کرد.

 

دست‌اندرکاران این مستند اعلام کرده‌اند که این فیلم خارج از گروه «هنر و تجربه» نمایش می‌شود و تصمیم دارند علاوه بر پردیس‌های سینمایی،سینماهای دیگری را هم در اختیار بگیرند و در بعضی شهرستانها نیز آن را به نمایش بگذارند.

 

سحر مصیبی در این فیلم به بخش‌های مهمی از زندگی ورزشی و شخصی این سه خواهر از تمرینات با امکانات کم و مشکلاتی که آنها در طی این مسیر داشتند پرداخته،به طوری که بیننده ناخودآگاه پس از دقایقی با هرسه همراه می‌شود و لحظه به لحظه با نگرانی‌ها و شادی‌ها و تمام مشکلاتی که آنها از سر گذراندند تا به مقام قهرمانی جهان برسند، پیش می‌رود.

 

دیگر عوامل فیلم مستند «صفر تا سکو» که «بامداد فیلم» پخش آن را برعهده دارد،عبارتند از: فیلمبردار : رضا عبیات ،گرداوری :همیلا موید،صدابردار :علی علوی،مدیر تاماد :سمیرا علایی،عکاس :مریم مجد،طراحی صدا : رامین ابوالصدق،موسیقی : امین بهروززاده،عنوان بندی :میثم میرزایی،مدیر تبلیغات ورسانه : شیوا آبا،روابط عمومی :نسیم چراغلو،طراحی پوستر : محمد حسین هوشمندی ، مجری طرح : موسسه فرهنگی هنری اندیشه پردیس جم.

 

اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی,مستند صفر تا سکو

 

 

تلگرام

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

تلگرام