در سال‌های اخیر ارزش سهام شرکت نینتندو با فراز و نشیب همراه بوده، به‌گونه‌ای که بعد از معرفی Wii U شاهد کاهش ارزش آن بودیم که حتی این روند با معرفی کنسول بازی نینتندو سوییچ نیز ادامه پیدا کرد.

صبا 1 468

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، در سال‌های اخیر ارزش سهام شرکت نینتندو با فراز و نشیب همراه بوده، به‌گونه‌ای که بعد از معرفی Wii U شاهد کاهش ارزش آن بودیم که حتی این روند با معرفی کنسول بازی نینتندو سوییچ نیز ادامه پیدا کرد. با این وجود به‌نظر می‌رسد که سهام‌داران دیگر جایی برای نگرانی ندارند چراکه براساس آخرین گزارش مالی نینتندو، کنسول بازی سوییچ فروش مناسبی را در بازار تجربه می‌کند.

کنسول Nintendo Switch رکورد زد! +تصاویر

 اخیرا نینتندو موفق به فروش ۷٫۶۳ میلیون کنسول سوییچ در سطح جهانی شده که افزایش زیادی را نسبت به ۵ میلیون کنسول فروخته شده تا ماه سپتامبر نشان می‌دهد. در این گزارش اعلام شده که بازی Zelda: Breath of the Wild، پرفروش‌ترین عنوان این کنسول با عرضه ۴٫۷ میلیون لقب گرفته است. در مقام دوم، بازی Mario Kart 8 Deluxe با فروش ۴٫۴۲ میلیون واحد قرار دارد.

کنسول Nintendo Switch رکورد زد! +تصاویر

اخیرا این شرکت پیش‌بینی کرده که در سال اول عرضه (تا ماه مارس سال ۲۰۱۸) موفق به فروش ۱۴ میلیون کنسول بازی نینتندو سوییچ خواهد شد. اگر این شرکت به چنین فروشی دست پیدا کند، قادر به شکست کل فروش کنسول Wii U در پنج سال حضور خود در بازار خواهد شد.

منبع: جام‌جم آنلاین 

تلگرام

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

تلگرام