شماره همراه نفرین شده – فوج نیوز

صبا 1 468
شماره همراه نفرین شده

شماره موبایل همراه بلغاری که باعث مرگ صاحبانش می‌شد یک اپراتور موبایل در بلغارستان شماره تلفن نفرین شده ای را که در مدت ۱۰ سال گذشته واسطه مرگ سه کاربر شده است به حالت تعلیق درآورد.

شماره گوشی ۰۸۸۸٫۸۸۸٫۸۸۸ در بلغارستان پس از این‌که جان سه نفر را در مدت ۱۰ سال گرفت بعنوان شماره تلفن نفرین شده معرفی شد. به همین منظور “موبی تل” اپراتور موبایل در بلغارستان تصیمیم گرفت این شماره را به حالت تعلیق درآورد.
در مدت ۱۰ سال اخیر این شماره تلفن در مجموع متعلق به سه نفر بوده است که همگی جان باخته اند. به همین منظور به نظر می‌رسد که این داستان شبیه به یک فیلم جنایی وحشتناک باشد.

به گزارش فوج اامان قربانی این شماره نحس “ولادیمر گراشنوف” رئیس هیئت مدیره شرکت “موبی تل” بود که در سال ۲۰۰۱ در اثر ابتلا به سرطان درحالی که تنها ۴۸ سال داشت درگذشت.

باوجود این شایعاتی مبنی بر این‌که این مدیر به دست رقیب خود با یک مسمومیت رادیواکتیوی کشته شده است وجود دارد.

سپس این شماره به دست “کنستانتین دیمیتروف” رئیس مافیای بلغارستان رسید که در سال ۲۰۰۳ در طول بازدید از امپراتوری مافیایی خود در آمستردام به قتل رسید. در آن زمان دیمیتروف تنها ۳۱ سال داشت و درحالی که مشغول خوردن شام بود کشته شد.

براساس گزارش نشنال پست، سومین مالک بد اقبال شماره گوشی ۰۸۸۸٫۸۸۸٫۸۸۸ “کنستانتین دیشلیف” نام داشت که تاجر بود. وی نیز که مظنون به قاچاق کوکائین بود در سوفیا، پایتخت بلغارستان خارج از یک رستوران هندی در سال ۲۰۰۵ به قتل رسید.

از آن زمان هیچکس حاضر به بهره گیری از این شماره تلفن نشد تا این‌که اپراتور “موبی تل” در روزهای اخیر اعلام کرد که تصمیم به غیرفعال کردن این شماره دارد.

 

تلگرام

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

تلگرام