فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام‌نور – فوج نیوز

صبا 1 468

  اخباردانشگاه,خبرهای  دانشگاه, آزمون ارشد فراگیر پیام‌نور

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور ساعت ۲۴ فردا چهارشنبه دهم آبان پایان می پذیرد. 

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با فوج نیوز با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (بهمن ماه ۹۶) نوبت هجدهم از روز  یکشنبه ۲۳ مهرماه ۹۶ منحصرا به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  آغاز شد و با توجه به مهلت تمدید شده فردا چهارشنبه ۱۰ آبان ماه به پایان می‌رسد. 

 

وی در ادامه فزود: تمامی داوطلبان متقاضی ضرورت دارد طی مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و آماده کردن مدارک مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور عمل کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی (شتاب) که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۷۰۰ هزار ریال (۷۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام عمل کنند.

 

وی گفت: تعداد ۳۱ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور پذیرفته می شوند.

 

دکتر توکلی در پایان خاطرنشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در روز جمعه ۸ دی ماه ۹۶ برگزار می‌شود.

 

 

تلگرام

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

تلگرام