فروشندگان و خریداران پایان‌نامه مشمول مجازات حبس می‌شوند

فروشندگان و خریداران پایان‌نامه مشمول مجازات حبس می‌شوند

فوج > آموزش – ::
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: برای خرید و فروش پایان‌نامه در مواردی مجازات حبس در نظر گرفته شده است که شامل فروشندگان و استفاده‌کنندگان می‌شود.

به گزارش مهر، محمد کاظمی با اعلام اين خبر گفت: به تازگي لایحه پیشگیری از تقلب در آثار علمی در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شوراي اسلامي بررسی و تصویب شد.

وی افزود: به موجب این مصوبه، فروش پایان‌نامه از این به بعد ممنوع شد، هم کسانی که آثار علمی را می‌فروشند و هم کسانی که آن را می‌خرند و یا موسساتی که در فضای مجازی اقدام به این کار می‌کنند مشمول مجازات خواهند شد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس افزود: با این افراد به شدت برخورد قانونی شده و حتی مجازات حبس برای آنها پیش‌بینی شده است.

وی درباره اینکه این مجازات حبس فقط مختص فروشندگان پایان‌نامه است یا مشمول دانشجویان استفاده‌کننده نیز می‌شود، گفت: هم فروشندگان پایان‌نامه و هم دانشجویان مشمول مجازات حبس می‌شوند، دانشجویی که به جای کار تحقیقی می‌رود و پایان‌نامه می‌خرد باید مجازات شود.

به گزارش مهر، به موجب این مصوبه هم کسانی که آثار علمی را می‌فروشند و هم کسانی که آن را می‌خرند و یا موسساتی که در فضای مجازی اقدام به این کار می‌کنند مشمول مجازات خواهند شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فروشندگان و خریداران پایان‌نامه مشمول مجازات حبس می‌شوند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: