ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش – فوج نیوز

صبا 1 468

شاید برد پیت یکی از دوست داشتنی ترین و خوش چهره ترین بازیگران هالیوودی باشد اما اگر به زندگی شخصی، روابط عاشقانه و دو ازدواج قبلی او نگاه کنیم می بینیم که این زندگی این بازیگر در دنیای خارج از سینما چندان هم زیبا و بی نقص به نظر نمی رسد.

به گزارش برترین ها،  شاید برد پیت یکی از دوست داشتنی ترین و خوش چهره ترین بازیگران هالیوودی باشد اما اگر به زندگی شخصی، روابط عاشقانه و دو ازدواج قبلی او نگاه کنیم می بینیم که زندگی این بازیگر در دنیای خارج از سینما چندان هم زیبا و بی نقص به نظر نمی رسد.
 
وی بارها با خیانت و دل شکستن متهم شده است که باعث شده بسیاری نظرشان نسبت به این بازیگر سرشناس تغییر کند. سال ۲۰۱۷ سال زیاد سختی برای برد پیت بوده است زیرا آنجلینا جاما پس از سال ها زندگی مشترک و عاشقانه، دستکم در ظاهر، از او جدا شد و حضانت بچه ها را نیز بدست آورد. این موضوع شرایط سختی را برای برد پیت رغم زد به نحوی که وی به شدت به مصرف مشروبات الکلی روی آورد. اما وی اخیراً اعلام کرده که با این موضوع کنار آمده و تقریباً بهبودی کامل خود را بدست آورده است. با ما همراه باشید تا ناگفته هایی در مورد روابط عاشقانه ی این بازیگر سرشناس هالیوودی را برای شما بازگو کنیم.
 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش


۱- ظاهراً وی پیش از جدایی از آنیستون با جاما وارد رابطه شده بود

پیت و آنیستون در ژانویه ۲۰۰۵ جدایی خود را به طور رسمی اعلام کردند. تنها ۴ ماه بعد عکس هایی از پیت و آنجلینا جاما در ساحلی در آفریقا همراه با پسرخوانده جاما منتشر شد. آن روزها تازه این دو در فیلم «آقا و خانم اسمیت» بازی کرده بودند و رسانه ها با استناد به این عکس ها خبر از رابطه ی این دو دادند.
 
اما پیت و جاما سعی کردند که این زمانبندی ها را مخدوش کنند به نحوی که جاما در سال ۲۰۰۶ درمصاحبه ای اعلام کرد که آن زمان آن ها تنها دوست بوده و وارد رابطه ای عاشقانه نشده بودند و تنها بعد از قطعی شدن جدایی پیت و آنیستون رابطه ای عاطفی بین آن ها شکل گرفته است. البته این دو در سال ۲۰۰۸ در مصاحبه هایی جداگانه اعلام کردند که در زمان فیلم برداری فیلم «آقا و خانم اسمیت» عاشق هم شده اند که این اعترافات نشان می دهد حتی پیش از طلاق پیت و آنیستون رابطه ای عاشقانه بین پیت و جاما وجود داشته است.
 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش

۲- برد پیت، دل جنیفر آنیستون را شکست

زمانی که برد پیت در حال شکل دادن به یک رابطه عاشقانه با آنجلینا جاما بود، آنیستون داشت با درد جدایی از برد پیت دست و پنجه نرم می کرد. این موضوع در مصاحبه ی ناراحت کننده اش در سپتامبر ۲۰۰۵ با ونیتی فیر کاملاً مشهود بود که بلافاصله پس از احوال پرسی با نویسنده مجله به گریه افتاد و بارها و بارها در حین صحبت کردن درمورد جدایی اش از پیت نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد. وی در این مصاحبه چنین گفت:” من تنها هستم؟ بله. من افسرده هستم؟ بله. من گیج شده ام؟ بله. آیا روزهایی داشته ام که یک مهمانی دلگرمی تنها برای خود گرفته ام؟ البته. اما حالا حالم خوب است. من یک تیم حمایتی فوق العاده دارم و آدم سفت و سختی هستم. به درمان اعتقاد دارم. به نظرم وسیله ی خوبی برای خودشناسی است. احساس می کنم قوی هستم. از این که توانسته ام با این موضوع کنار بیایم به خودم افتخار می کنم”.
 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش


۳- وی زمانی برای جدایی از آنیستون عمل کرد که انیستون بیشتر از هر زمان دیگری به او نیاز داشت

بر اساس گفته های آنیستون در مصاحبه اش با ونیتی فیر، پیت به محض حضور در فیلم «آقا و خانم اسمیت» برای جدایی از آنیستون عمل کرده است. در این زمان آنیستون با درد پایان رسیدن سریال «دوستان» دست و پنجه نرم می کرد که بعد از ۱۰ فصل موفق به پایان رسیده بود.
 
وی در مورد این سریال چنین گفته است:” این موضوع زیاد دردناک بود. ما یک خانواده بودیم و من در جدا شدن از خانواده زیاد بد هستم. زیاد سخت است که یک جای ثابت در زندگیت داشته باشی، جایی که هر روز بروی و بعد ناگهان دیگر آن جا نباشد” آنیستون گفته که در این برهه زمانی از پیت انتظار حمایت عاطفی داشته اما چیز زیادی نصیب او نشده است. این تنهایی را در جمله ی معروف آنیستون در این باره می توان خلاصه کرد:” او دیگر برای من نبود”. این موضوع چنان برای آنیستون سخت بود که وی حتی برای مراسم کپی کردن قسمت آخر سریال روی نوار نیز حاضر نشد و ادعا کرد که مشغول کار بوده است که البته صحت نداشت.
 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش

۴- وی خیلی زود خانواده اش را تشکیل داد

دوستان آنیستون ادعا کرده اند که در طول زندگی پیت و آنیستون، بچه دار شدن اصلاً برای پیت در اولویت قرار نداشت اما آنیستون به شدت دنبال آن بوده است. بنابراین وقتی که پیت خیلی سریع به مرد خانواده برای جاما و فرزندانش تبدیل شد این موضوع جدایی را برای آنیستون سخت تر از پیش کرد. در واقع وقتی که مجله ونیتی فیر برای اامان بار اعلام کرد که جاما حامله است،  به ادعای این رسانه، آنیستون دقایقی را گریه کرد و سپس گفت که صحبت کردن در مورد این موضوع برای وی زیاد سخت بوده است.
 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش

۵- وی در مصاحبه ای ناخوشایند از زندگی با آنیستون گفت

تور رسانه ای برد پیت در سال ۲۰۱۱ برای تبلیغ فیلم «مانیبال» (Moneyball) وی گفت که زندگی خوبی با آنیستون نداشته و از این رابطه لذت نمی برده است. وی در این باره چنین گفته است:” من تمام دهه ی ۹۰ را سعی می کردم قایم شوم. می خواستم ناخوشایندی های سلبریتی بودن را غرق کنم. این موضوع مرا ترساند. از این که تمام مدت روی کاناپه می نشستم و سعی می کردم با شریکم خود را قایم کنم خسته شده بودم. کم کم تحملش برایم وحشتناک شده بود. برایم مشخص شد که دنبال فیلمی می گردم که در مورد یک زندگی جذاب باشد اما خودم زندگی جالبی نداشتم. به نظرم ازدواجم [با آنیستون] با این حس مرتبط بود. سعی می کردم نشان دهم این ازدواج چیزی است که در واقع نبود”.
 
وی بعدها ادعا کرد که صحبت هایش به شیوه ی نادرستی تعبیر شده و از زندگی با آنیستون راضی بوده است. پیت گفته که جنیفر “یک زن مهربان، دوست داشتنی و فوق العاده است که دوست من باقی مانده است. این رابطه برای من زیاد باارزش و مهم است”. البته وی بار دیگر نیز در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه ای از تجربه ناخوشایند زندگی خود با آنیستون گفت و ادعا کرد که جدایی از او ضروری و نجات بخش بوده و زندگی اش با آنیستون باعث از دست رفتن فرصت هایش شده است.
 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش

۶- آیا بدرفتاری باعث جدایی او و جاما شده است؟

اگر چه وی بارها ادعا کرده است که روزهای مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی او سال ها پیش به پایان رسیده است اما به گفته ی بعضی رسانه ها علت درخواست طلاق از جانب جاما سوء مصرف مواد توسط برد پیت بوده است و وی از این که پیت به شدت به مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی معتاد شده بود احساس درماندگی می کرد. علاوه بر این وی به شدت عصبی شده بود و این موضوع زندگی را برای بچه های این دو سخت کرده بود و جاما از نحوه ی رفتار پیت با ۶ فرزندشان راضی نبود. جاما به صورت ضمنی این موضوع را تایید کرده و چنین گفته است:” این تصمیم به خاطر سلامت و امنیت خانواده گرفته شده است”.
 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش

۷- آیا او با ماریون کوتیارد رابطه ای داشته است؟

در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۲۰۱۶ شایعه ی دیگری بر جنجالی بودن جدایی پیت و جاما افزود و آن این که زندگی جاما و پیت به همان روشی که سال های پیش زندگی پیت و آنیستون به پایان رسیده بود نابود شده است: با یک رابطه ای خیانتکارانه. این بار پای همبازی پیت در فیلم «متفقین» (Allied)، ماریون کوتیارد در میان بوده است و به گفته ی بعضی از رسانه ها، جاما برای سر دراوردن از رابطه ی این دو یک کارآگاه خصوصی استخدام کرده بود و این شخص نیز بعد از مشاهداتش، وجود رابطه بین این دو را تایید کرده است. البته بسیاری از رسانه ها نیز این ادعاها را رد کرده اند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری, ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش

 

 

تلگرام

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

تلگرام