فوج

در شهرهای بزرگ و پیشرفته نیز می‌تواند کمک خوبی باشد. شما می‌توانید به
امروز جمعه 31 فروردین 1403
تبليغات تبليغات

مکان یابی دقیق افراد تنها با سه کلمه تصادفی!


 


مکان یابی عجیب و دقیق افراد تنها با سه کلمه تصادفی!


 

map-app

اکثر مردم به یک کد پستی یا آدرس خیابان به‌عنوان یک مورد تجملی فکر نمی‌کنند اما برای تقریبا چهار میلیارد نفر که در مناطق فقیرنشین و یا مکان‌های غیررسمی و ثبت‌نشده در نقشه زندگی می‌کنند، این‌ها موارد تجملی هستند.

 

به گزارش کلیک، شما برای رای دادن، دسترسی به خدمات دولتی و شاید دریافت نامه به یک آدرس نیاز دارید. یک شرکت مستقر در لندن راهی ایجاد کرده است تا چنین افرادی وارد نقشه شوند.

 

این شرکت کره زمین را به مربع‌های سه متر در سه متر یعنی ۵۷ تریلیون مربع در کل تقسیم کرده است. به هر مربع سه کلمه تصادفی اختصاص داده‌شده است تا هر مکان در کره زمین یک نام مخصوص به خود را داشته باشد.

 

اپلیکیشن What 3 Words به‌طور رایگان در تمامی تلفن‌های هوشمند در دسترس است و روند مکان‌یابی یک مکان خاص را تسهیل می‌کند. این کد سه‌کلمه‌ای از کدهای پیچیده GPS یا آدرس راحت‌تر به خاطر مِهم‌اند. همچنین کلمات استفاده‌شده ساده هستند و استفاده از آن‌ها ساده است.

 

این سیستم تنها برای نقاط حاشیه‌ای مفید نیست بلکه در شهرهای بزرگ و پیشرفته نیز می‌تواند کمک خوبی باشد. شما می‌توانید به دوستتان کد سه‌کلمه‌ای را بگویید و آن‌ها به‌راحتی شمارا در مکانی که هستید پیدا خواهند کرد. دیگر نیاز نیست در مراکز خرید یا مکان‌های ورزشی سرگردان باشید، اینک کد به شما دریافتن مکان دقیق فرد کمک می‌کند.

 

What 3 Words از طول و عرض جغرافیایی برای تعیین موقعیت استفاده می‌کند و کاربر تنها لازم است کد سه‌کلمه‌ای را بداند تا مکان را پیدا کند. همچنین می‌توانند مکان‌های معروف را جستجو کنند تا کد سه‌کلمه‌ای را بیابند. اپلیکیشن از GPS استفاده می‌کند. اپلیکیشن کدام سه کلمه به ده‌زبان ترجمه‌شده است.

دسته بندي: علم و فن اوری,تکنولوژی دیجیتال و اینترنت,

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد