فوج

وارد اپ استور شوید و اپل آیدی و پسورد خود را وارد کنید . برای استفاده
امروز سه شنبه 01 خرداد 1403
تبليغات تبليغات

آموزش کامل استفاده از گیفت کارت های ITUNES


 


آموزش کامل استفاده از گیفت کارت های ITUNES


 

در این بخش می خواهیم به شما آموزش دهیم چطور می توانید از گیفت کارت آیتیونز استفاده کنید.

برخی از کاربرانی که به تازگی اپلی شده اند و به اصطلاح آیفون خریدند نه می دانند آیتیونز چه برنامه ای است و نه گیفت کارت آن چه کارایی دارد.

آیتیونز نام برنامه ای است از مجموعه برنامه های ارائه شده از شرکت اپل که بخش فروشگاه آنلاین آن شامل آرشیوی از موزیک، فیلم و برنامه های مختلف برای محصولات اپل از قبیل آیپد و آیفون می باشد که با گیفت کارت آیتونز میتوان از آن خرید کرد.حالا ما در این گزارش می خواهیم به شما آموزش دهیم چطور می توانید از گیفت کارت آیتیونز استفاده کنید.

 

آموزش استفاده از گیفت کارت در آیتیونز :


 

در گام اول باید گیفت کارتی که مورد نیاز شما میباشد را خریداری کنید ، فقط باید توجه داشته باشید که به گیفت کارت ها مالیاتی اختصاص داده میشود و مبلغی از آن کسر میشود . به عنوان مثال از گیفت کارت 10 دلاری نمتوانید به همین اندازه استفاده کنید و مبلغی کمتر از 10 دالار در گیفت کارت موجود می باشد.

 

 

در گام دوم  باید وارد اپ استور شوید و اپل آیدی و پسورد خود را وارد کنید . برای استفاده از گیفت کارت حتما باید اپل آیدی داشته باشید . بعد از وارد کردن اطلاعات اپل آیدی ،وارد قسمت Redeem شوید ،در این مرحله پسورد اپل ایدی را مجددا از شما سوال میکند. و در آخر بعد از وارد کردن پسورد گزینه ok را انتخاب کنید.

 

آموزش کامل نحوه استفاده از گیفت کارت های "ITUNES "

 

 

بعد از انتخاب گزینه redeem ، دو راه برای وارد کردن کد وجود دارد،راه اول میتوانید با استفاده از دوربین گوشی کد را خوانده و سپس redeem را بزنید . راه حل دوم باید کد را به صورت دستی وارد کنید . 

 

 

آموزش کامل نحوه استفاده از گیفت کارت های "ITUNES "

 

 

برای اطلاع از میزان بالانس اکانت ،باید مجدد وارد اپ استور شوید و در پایین صفحه میزان مبلغی که در اکانت شما موجود می باشد را نشان میدهد .

آموزش کامل نحوه استفاده از گیفت کارت های "ITUNES "

 

 

اموزش استفاده از برنامه های اندروید روی کروم

باشگاه خبرنگاران جوان


 


 

دسته بندي: موبایل,اموزش و ترفند موبایل,

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد