فوج

MUZO با دارا بودن قابلیت پوشش‌دهی صدا، این امکان را برای افراد فراهم می کند
امروز سه شنبه 29 خرداد 1403
تبليغات تبليغات

دستگاه فیلتر صداهای اطراف


 


این دستگاه صداهای اطراف را فیلتر می‌کند


 

با این دستگاه می‌توانید در محیط‌های پر سروصدا آرامش داشته باشید، راحت بخوابید و به‌راحتی در رستوران با دوستتان مکالمه کنید.

امروزه آلودگی صوتی یکی از بزرگترین چالشهای شهرنشینی است و گاهی افراد را به مرز جنون می رساند. بدون شک همه ما به دنبال محیطی ساکت و آرام و بدون و سر و صدا هستیم. حال شرکت Celestial Tribe طرحی برای ساخت دستگاهی به نام MUZO ارائه داده که می تواند محیطی دلچسب و لذتبخش را برای افراد فراهم کند.

 

MUZO دستگاهی سبک، کوچک و قابل حمل است که در آن از فناوری ضد لرزش استفاده شده و در سه وضعیت قابل استفاده است.

 

1.وضعیت بدون سر و صدا


در این وضعیت MUZO به فرد کمک می کند تا از سروصدای محیط اطراف دور بماند و از محیطی ساکت و آرام لذت ببرد. MUZO با فشار یک دکمه فعال و چراغ آن روشن و سیستم فوق العاده جادویی ضد لرزش آن فعال می شود و صداهایی تولید می کند تا محیط اطراف شما را آرام تر کند.

 

2.وضعیت خواب


مطمئنا بی‌خوابی بدتر از کابوس است. افراد بسیاری هستند که به دلیل آلودگی های صوتی در شب، بی خوابی به سراغ آنها می آید و این مسئله روی کیفیت زندگی آنها نیز تاثیر می‌گذارد. MUZO نه تنها می تواند شبی آرام و ساکت را برای افراد خلق کند بلکه مانند یک روش درمانی بیخوابی عمل می‌کند. در این وضعیت فرد صداهای ترکیبی را انتخاب و ساعت خواب خود را تعیین می کند. در این هنگام صداها به صورت ناخودآگاه وارد ذهن فرد می شوند و باعث می شود فرد خواب عمیقی را تجربه نماید.

 

این دستگاه صداهای اطراف را فیلتر می‌کند

 

3.وضعیت خصوصی


شاید بسیار رویایی به نظر برسد وقتی افراد در رستوران مشغول صحبت هستند، دیگران نتوانند صدای آنها را بشنوند. اما حالا با MUZO  این  کار امکانپذیر خواهد بود. MUZO با دارا بودن قابلیت پوشش‌دهی صدا، این امکان را برای افراد فراهم می کند که در محیط هایی مانند رستوران با دوستان خود مکالمات خصوصی داشته باشند.

آموزش کامل استفاده از گیفت کارت های ITUNES

باشگاه خبرنگاران جوان

دسته بندي: علم و فن اوری,تکنولوژی دیجیتال و اینترنت,

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد